حمل سریع بین الملل

 
حمل سریع مرسولات

کاراپست با ارائه سریعترین خدمات در زمینه حمل سریع کالاهای وارداتی و صادراتی بهترین راه حل ها را در اختیار مشتریان خود قرار میدهد. مرسولات شما در بیش از 220 کشور جهان از درب محل فرستنده دریافت و به درب محل گیرنده تحویل داده میشود. سیستم پیگیری اینترنتی کاراپست در هر لحظه امکان دسترسی شما را به اطلاعات و آخرین تغییرات در طول مسیر حرکت مرسولات امکان پذیر مینماید.


ارسال مدارک

کاراپست با ارائه سرویسی مطمئن و سریع به بیش از 220 کشور - ارسال مدارک ارزشمند شما را به درب محل گیرنده تضمین مینماید. تنها با یک کلیک در وب سایت ما میتوانید از آخرین وضعیت مرسولات خود مطلع شده و در صورت وجود هرگونه ابهام با تماس با امور مشتریان از خدمات پیگیری تلفنی استفاده و از وضعیت آن مطمئن شوید.


ارسال بسته(غیر مدارک)

مرسولات پس از دریافت از درب محل فرستنده به دقت بسته بندی شده و جهت تحویل به مقصد نهایی کد گذاری و ارسال میگردد. شما میتوانید از این سرویس جهت ارسال نمونه کالا و یا تحویل سریع کالا های کم حجم خود استفاده نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در باره محدودیت ها و قوانین مربوط به نوع کالاهای ارسالی به کشورهای مختلف با کاراپست تماس حاصل فرمایید.


حمل سریع مرسولات ورودی

این سرویس جهت حمل سریع مرسولات وارداتی شما طراحی گردیده است. تنها با ارسال یک ایمیل برای ما و پر کردن اطلاعات مربوط به بار در فرم مخصوص , مرسولات ورودی شما را از درب محل فرستنده در هر کشور دریافت کرده ،از گمرک ایران ترخیص و به درب محل گیرنده تحویل میگردد. فرم درخواست حمل سریع مرسولات ورودی را با یک تماس از امور مشتریان دریافت و درخواست حمل خود را وارد نمایید .