حمل هوایی بار سنگین

 
حمل انواع مرسولات

با بهره گیری از شبکه جهانی خود در بیش از 150 کشور جهان، حمل کالای حجیم وارداتی و یا صادراتی شما در کوتاه ترین زمان تا درب محل گیرنده امکان پذیر میباشد. کالای شما با هر وزن و ابعادی با بهترین کیفیت در هر نقطه از جهان به گیرنده تحویل داده خواهد شد.


حمل بار هوایی

خدمات حمل بار هوایی سنگین این امکان را فراهم آورده که کالای وارداتی و یا صادراتی شما از هرکشور جهان با بهره مندی از سرویس بزرگترین شرکتهای حمل و نقل طرف قرارداد با کاراپست و توسط تیم مجرب و متخصصین حمل هوایی انجام و در کوتاه ترین زمان تحویل گردد .


خدمات حمل هوایی کاراپست:

دریافت از درب محل فرستنده و تحویل به درب محل گیرنده.

دریافت از درب محل فرستنده وتحویل در فرودگاه مقصد.

دریافت از فرودگاه مبدا و تحویل درب به درب محل گیرنده.

دریافت کالا از فرودگاه مبدا تا فرودگاه مقصد.


حمل سریع مرسولات ورودی

این سرویس جهت حمل سریع مرسولات وارداتی شما طراحی گردیده است. تنها با ارسال یک ایمیل برای ما و پر کردن اطلاعات مربوط به بار در فرم مخصوص , مرسولات ورودی شما را از درب محل فرستنده در هر کشور دریافت کرده ،از گمرک ایران ترخیص و به درب محل گیرنده تحویل میگردد. فرم درخواست حمل سریع مرسولات ورودی را با یک تماس از امور مشتریان دریافت و درخواست حمل خود را وارد نمایید .


خدمات ویژه حمل هوایی بار سنگین: حمل مجدد کالا از مقصد میانی به مقصد نهایی

حمل هوایی از مقصد میانی این امکان را به شما میدهد که درصورت نیاز کالای خود ابتدا به یکی از کشورهای همسایه وارد نموده و پس از انجام عملیات مورد نظر (مونتاز- تغییرات در کالا) مجددا محموله را به مقصد نهایی وارد نمایید.


کالای خطرناک

کالای خطرناک شما پس از بسته بندی استاندارد و مذاکره با خطوط هوایی تا کلیه اسناد و عملیات مورد نیاز را فراهم و با رعایت اصول بین الملل به مطمین ترین شکل ممکن کالا را حمل نموده و به درب محل گیرنده تحویل داده خواهد شد.


حمل دریایی

در شرایطی که مدت زمان رسیدن کالا برای شما از اهمیت ویژه ای برخوردار نیست، شما میتوانید از سرویس حمل دریایی کاراپست استفاده نمایید. کاراپست با به کارگیری بهترین خطوط دریایی و قیمتهای رقابتی با توجه به ارتباط قوی و دانش حمل کلیه امور گمرکی محموله در مبدا را انجام و تا بندر مورد درخواست و یا پس از ترخیص در درب محل تحویل مینماید.

حمل دریایی از درب محل فرستنده به درب محل گیرنده

حمل دریایی از درب محل فرستنده تا بندر مقصد

حمل دریایی از بندر مبدا تا بندر مقصد