• پست سریع بین المللی
  • پست سریع بین المللی
  • پست سریع بین المللی

پست سریع بین المللی – ارسال سریع کالا

 

پست سریع بین المللی همواره یکی از دغدغه های مهم تجاری بوده که ارسال سریع کالا و مرسولات خود را از رموز موفقیت خود می دانند. شروع صنعت حمل و نقل بین الملل را از سال 1911، زمانی که اولین پرواز برنامه ریزی شده پست هوایی تاریخ در بریتانیا، بین لندن و برکشایر انجام شد. این پرواز در واقع اولین برنامه‌ریزی شده بود. پس از آن و در ماه اول، 35 مرسوله با 16 پرواز به ارائه این خدمت نوپا پرداختند. در 20 سال نخست، پست سریع بین المللی ارسال بار هوایی رشد چشم گیری داشت و ارسال سریع کالا در این نوع خدمت به نسبت پست ریلی و جاده ای باعث شد توجه زیادی به آن شود.

پس از گذشت سال ها و پیشرفت تکنولوژی، امروزه پست بین المللی به عنوان یک صنعت مجزا شناخته می شود. شرکت کاراپست با ارائه سریع ترین خدمات در زمینه پست سریع کالاهای وارداتی و صادراتی بهترین راه حل ها را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. مرسولات شما در بیش از 220 کشور جهان از درب محل فرستنده دریافت و به درب محل گیرنده تحویل داده می شود. سیستم رهگیری مرسولات پستی کاراپست در هر لحظه امکان دسترسی شما را به اطلاعات و آخرین تغییرات در طول مسیر حرکت مرسولات امکان پذیر می نماید.


پست سریع بین المللی

تیم فنی کاراپست به همراه هیئت مدیره همواره در تلاش هستند تا با ارائه سرویسی مطمئن و سریع به بیش از 220 کشور جهان – تحویل مرسولات ارزشمند شما را به درب محل گیرنده تضمین نمایند. تنها با یک کلیک در وب سایت کاراپست میتوانید از آخرین وضعیت پست مرسوله خود مطلع شده و در صورت وجود هرگونه ابهام با تماس با امور مشتریان از خدمات پیگیری تلفنی پست سریع بین المللی استفاده نموده و از وضعیت آن اطمینان حاصل کنید.


ارسال سریع کالا

مرسولات پس از دریافت از درب محل فرستنده به دقت بسته بندی شده و جهت تحویل به مقصد نهایی کد گذاری و ارسال می گردند. شما می توانید از این سرویس جهت ارسال کالای نمونه و یا پست سریع کالا های کم حجم خود استفاده نمایید. کارشناسان فروش کاراپست در خصوص محدودیت ها و قوانین مربوط به ارسال کالا و پست بین المللی، آماده پاسخ گویی به سوالات مشتریان و ارائه بهترین راه حل ممکن هستند تا بهترین تجربه ممکن از ارسال سریع کالا را برای شما رقم بزنند.


پست سریع مرسولات ورودی

این سرویس جهت حمل سریع مرسولات وارداتی شما طراحی گردیده است. تنها با ارسال یک ایمیل برای ما و پر کردن اطلاعات مربوط به بار در فرم مخصوص , مرسولات ورودی شما را از درب محل فرستنده در هر کشور دریافت خواهیم کرد سپس از گمرک ایران ترخیص و به درب محل گیرنده تحویل داده خواهد شد. فرم درخواست حمل سریع مرسولات ورودی را با یک تماس از امور مشتریان دریافت و درخواست حمل خود را وارد نمایید .