• حمل  هوایی بار سنگین
  • حمل  هوایی بار سنگین
  • حمل  هوایی بار سنگین
  • حمل  هوایی بار سنگین

حمل هوایی بار سنگین - پست سریع بین المللی

 

شرکت کاراپست با بهره گیری از شبکه جهانی خود در بیش از 150 کشور جهان، حمل هوایی بار سنگین وارداتی و یا صادراتی شما در کوتاه ترین زمان تا درب محل گیرنده امکان پذیر می سازد. کالای شما با هر وزن و هر ابعادی با بهترین کیفیت در هر نقطه ای از جهان به گیرنده تحویل داده خواهد شد.


حمل بار هوایی

خدمات حمل هوایی بار سنگین این امکان را فراهم آورده که کالای وارداتی و یا صادراتی شما از هرکشور جهان با بهره مندی از سرویس بزرگترین شرکتهای حمل و نقل طرف قرارداد با کاراپست و توسط تیم مجرب و متخصصین حمل هوایی انجام و در کوتاه ترین زمان تحویل گردد .


خدمات حمل هوایی کاراپست :

دریافت از درب محل فرستنده و تحویل به درب محل گیرنده.

دریافت از درب محل فرستنده وتحویل در فرودگاه مقصد.

دریافت از فرودگاه مبدا و تحویل درب به درب محل گیرنده.

دریافت کالا از فرودگاه مبدا تا فرودگاه مقصد.


حمل سریع مرسولات ورودی

این سرویس جهت حمل سریع کالا ی وارداتی شما طراحی گردیده است. تنها با ارسال یک ایمیل برای ما و پر کردن اطلاعات مربوط به بار در فرم مخصوص , مرسولات ورودی شما را از درب محل فرستنده در هر کشور دریافت کرده ،از گمرک ایران ترخیص و به درب محل گیرنده تحویل میگردد. فرم درخواست حمل سریع مرسولات ورودی را با یک تماس از امور مشتریان دریافت و درخواست حمل خود را به ما ارسال نمایید .


خدمات ویژه حمل هوایی بار سنگین:

حمل مجدد کالا از مقصد میانی به مقصد نهایی

حمل هوایی از مقصد میانی این امکان را به شما می دهد که درصورت نیاز کالای خود ابتدا به یکی از کشورهای همسایه وارد نموده و پس از انجام عملیات مورد نظر (مونتاز- تغییرات در کالا) مجددا محموله را به مقصد نهایی وارد نمایید.


کالای خطرناک

کارشناسان مجرب پست بین المللی کاراپست پس از بسته بندی استاندارد و مذاکره با خطوط هوایی جهت فراهم کردن کلیه اسناد و مدارک مورد نیاز، با رعایت اصول پست بین المللی، به مطمئن ترین شکل ممکن ارسال کالا را عملی ساخته و به درب محل گیرنده تحویل میدهند.


حمل دریایی

یکی از مواردی که هنگام ارسال کالا به میان می آید، هزینه پست است. در شرایطی که مدت زمان رسیدن کالا برای مشتریان از اهمیت ویژه ای برخوردار نیست، می توان از سرویس حمل دریایی کاراپست استفاده نمود. کاراپست با به کارگیری از بهترین خطوط دریایی و رعایت قیمتهای رقابتی و همچنین با وجود ارتباطات قوی و دانش امور گمرکی، فرآیند ارسال محموله را از مبدا آغاز و مطابق با درخواست مشتری مبنی بر حمل آن تا بندر مورد نظر و یا درب محل(پس از گذراندن مراحل ترخیص) به پایان می رساند.

حمل دریایی از درب محل فرستنده به درب محل گیرنده

حمل دریایی از درب محل فرستنده تا بندر مقصد

حمل دریایی از بندر مبدا تا بندر مقصد