• رهگیری مرسولات پستی

رهگیری مرسولات پستی – پست بین المللی و داخلی

 

رهگیری مرسولات پستی

رهگیری مرسولات پستی امروزه به عنوان نیاز مشتریان شناخته می شود و در صنعت پست ( پست بین المللی و داخلی ) به بخش جدا نشدنی آن تبدیل شده است. شاید پیشینه به وجود آمدن آن را بتوان در دهه نود میلادی جست و جو نمود. جایی که این صنعت با رشد گسترده تکنولوژی و به خصوص اینترنت، قابلیت های جدیدی از جمله ارائه وضعیت پروازها در لحظه به مشتریان، ارائه بارنامه های الکترونیکی که به کمتر استفاده شدن کاغذ و حفظ محیط زیست منجر می شود و ... را پیش روی خود دید.


پیگیری آنلاین مرسولات

در همان دوران و در سال 1992، یکی از شرکتهای پستی برای اولین بار به هزاران نفر از مشتریان خود دیسک هایی ارائه کرد که حاوی نرم افزاری بودند و به مشتریان این امکان را میدادند که فرآیندهای مربوط به مرسولات پستی خود را دنبال و رهگیری نمایند. رهگیری مرسولات پستی، از جمله مواردی است که امروزه تمامی مشتریان از شرکت هایی که در زمینه خدمات لجستیکی فعالیت می کنند، درخواست دارند و با توجه به اهمیت این موضوع، شرکت کاراپست با طراحی سیستم پیگیری آنلاین مرسولات اختصاصی خود، این خدمت را به بهترین شکل به مشتریان خود ارائه می نماید.


رهگیری مرسولات پستی – پست بین‌المللی و داخلی

سیستم رهگیری مرسولات پستی کاراپست، با رعایت استانداردهای بین المللی در خصوص نکات فنی، سرعت به روز رسانی و رابط کاربری،چه برای پست داخلی و چه برای پست بین‌المللی خود تجربه ای متفاوت را برای مشتریان خود رقم میزند. شما می توانید با در اختیار داشتن شماره بارنامه خود و ثبت آن در سیستم، وضعیت لحظه ای مرسوله، زمان انجام فرآیندها به صورت مرحله به مرحله، جزئیات مربوط به بسته پستی و... را ملاحظه فرمایید.

همچنین در صورت وجود چندین بارنامه، با توجه به ارزشمند بودن زمان مشتریان برای کاراپست، این امکان فراهم شده است تا تمامی بارنامه ها به صورت یکجا در سیستم وارد شوند و رهگیری تمامی مرسولات مرتبط، به صورت گزارشی یکپارچه و منسجم انجام شود. این سیستم( رهگیری گروهی مرسولات) این امکان را به مشتریان می دهد تا در صورت نیاز و با در اختیار گذاشتن شماره تلفن همراه و یا آدرس پست الکترونیکی خود، از مراحلی که مرسولات پستی پشت سر می گذارند نیز آگاه شوند. همچنین در صورت در اختیار نداشتن اینترنت، میتوانید با کارشناسان کاراپست تماس حاصل فرمایید و از روند ارسال مرسولات خود آگاه شوید. کارشناسان فنی کاراپست، با مطالعه در خصوص سیستم های به روز رهگیری و همچنین استفاده از نظرات ارزشمند مشتریان، همواره اقدام به بهبود سیستم می کنند.