ارسال کالا - کاراپست

 

ارسال کالا - کاراپست
 

ارسال کالا ، امری تخصصی و نیازمند تجربه

کالای خود را به مطئن ترین و به صرفه ترین شکل ممکن پست کنید

ارسال کالا، با توجه به افزایش خرید اینترنتی در سرتاسر جهان مبحثی بسیار بااهمیت است. خریدهای اینترنتی، به عنوان راحت‌ترین راه خرید کالا و همچنین ضمانت‌های آن ازجمله مواردی است که افراد را مشتاق به آن می‌کند. لذا با توجه به این مسئله، ارسال صحیح و به موقع کالا می‌تواند امری مهم و اساسی بوده و باعث افزایش خرید و رضایت خاطر مشتریان گردد. برخی شرکت‌های اینترنتی نیز با سوء نیت، قصد در کلاه‌برداری و گرفتن اموال مردم را دارند. یکی از راه‌هایی که می‌تواند در ابتدای کار، نظر مثبت مشتریان و اعتماد آن‌ها را جلب کند، پرداخت هزینه کالا پس از پست است.

ارسال کالا یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های خرید کالاهای اینترنتی و یا ارسال محموله‌ها به دیگر نقاط است. نیاز به شرکتی امین، فعال و همچنین قانونی در زمینه ارسال کالا و محموله‌ها، از اساسی ترین نیازهای بشر امروزی است. برای ارسال محموله در داخل کشور می‌توان از گزینه‌های زیادی همچون پیک، شرکت پست، تعاونی اتوبوس‌رانی، شرکت‌های باربری و همچنین شرکت‌های پست خصوصی استفاده کرد. هیچ‌کدام از موارد مذکور، به‌خوبی شرکت‌های پست خصوصی، نمی‌توانند انتظارات شما از ارسال درست و به موقع کالا برآورده سازد.

حساس بودن برخی اشیا و امکان آسیب به آن موجب شده است تا بسیاری از افراد از اعتماد به شرکت‌های پستی، منصرف گردند اما کار پست این امکان را فراهم آورده است تا مرسولات پستی شما را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت به مقصد برساند.


روش‌های ارسال کالا در ایران

روش‌های زیادی برای ارسال کالا به‌تمامی نقاط کشور وجود دارد که می‌توان از آن استفاده کرد. باید دقت داشت که تنها ارسال بار مدنظر نمی‌باشد، بلکه ارسال صحیح، بی‌نقص و در کمترین زمان ممکن، مدنظر است تا مرسولات شما با بهترین روش و با قیمتی مناسب به دست فرد مورد نظرتان برسد.

ازجمله روش‌های مرسوم ارسال کالا در داخل کشور موارد ذیل می‌باشد:

  • ارسال از طریق اداره پست: می‌توان از اداره پست برای ارسال کالاهای غیر ضروری استفاده کرد. به دلیل حجم بالای مرسولات در اداره پست، عموماً به نحوه ارسال آن دقت کمتری می‌شود. لذا در صورت نیاز به ارسال وسایل غیر شکستنی و یا غیر ضروری، می‌توانید به شرکت پست اعتماد کرده و از آن استفاده نمایید.
  • ارسال با پیک: این روش عموماً در داخل شهر انجام می‌گیرد و برای حمل کالاهای کوچک مناسب است. استفاده از پیک می‌توان کالای شما را در کمترین زمان ممکن در شهرهای شلوغی همچون تهران، مشهد و دیگر کلان‌شهرها، به مقصد برساند. اما این روش برای کالاهای شکستنی و گران‌قیمت توصیه نمی‌شود. زیرا این امر نیاز به بسته بندی دقیق و استفاده از تکنیک‌های خاصی است تا کمترین آسیبی به کالای شما عزیزان وارد نشود.
  • استفاده از تعاونی‌های مسافربری: این روش، یکی از روش‌هایی است که پرداخت هزینه هنگام تحویل مرسولات شما انجام می‌گیرد. این روش جهت ارسال مرسولات در داخل ایران بوده و زمان ارسال آن از 1 تا 3 روز متفاوت است. لازم به ذکر است که اگرچه این روش با استقبال بیشتری در نزد عامه مردم روبرو شده است اما از ریسک بالایی نیز برخوردار است. اگر کالای شما دارای ارزش مالی و یا معنوی خاصی است، بهتر است گزینه دیگری را برای ارسال آن در نظر گیرید زیرا ارسال بار به این روش از ریسک بالایی برخوردار بوده و ممکن است کالاهای شما صحیح و یا به موقع به مقصد نرسد.
  • استفاده از باربری: این روش زمانی پیشنهاد می‌شود که وزن و یا حجم محموله شما بالا بوده و یا با توجه به حساسیت خود، نیاز به فضای بیشتری داشته باشد. استفاده از باربری و یا ماشین‌های برگ و سنگین، نیازمند اعتماد بالایی است. زیرا با توجه به مسائل مذکور، مسلماً محموله از ارزش بالایی برخوردار است لذا استفاده از شرکتی امین و معتبر در این نوع ارسال ضروری است. شرکت کارا پست با توجه به اینکه در تمامی استان‌ها، دارای شعبه می‌باشد، می‌تواند گزینه مناسبی برای ارسال محموله‌های شما باشد. شعب ما در ایران و جهان، نشانگر اعتماد شما به مجموعه ماست.
  • استفاده از شرکت‌های پستی: استفاده از شرکت‌های پستی یکی از امن‌ترین روش‌ها برای ارسال محموله‌های شماست. شما می‌توانید تنها از طریق اینترنت، با کمترین مشکل و سختی، کالای خود را درب منزل به مأمور شرکت تحویل داده تا در اسرع وقت، با کمترین هزینه و به بهترین نحو آن را به مقصد مورد نظر شما تحویل دهد. شرکت کار پست یکی از برترین شرکت‌ها در زمینه پست انواع کالا است که می‌تواند گزینه مناسبی برای استفاده شما عزیزان باشد.

ارسال کالا به سراسر دنیا

تجربه ارسال به دور دست ها با خیالی آسوده

مسلماً برای اکثر ما پیش آمده است که نیاز به ارسال بسته‌ای به داخل یا خارج از کشور داشته‌ایم اما از ترس آسیب به آن، عدم پاسخگویی مسئولین پستی و یا قیمت بالای هزینه پست، پشیمان شده و صبر کرده‌ایم تا کسی قصد سفر به آن نقطه را داشته باشد و ما با خواهش، بسته خود را به او تحویل داده تا به مقصد برساند. این پروسه شاید ماه‌ها طول کشیده و ارزش کالا و یا قیمت آن کم کند. لذا ارسال مرسولات به داخل یا خارج از ایران بسیار سخت و دشوار می‌نمود.

اما امروزه با روی کار آمدن شرکت‌های پستی، موقعیتی فراهم آمده تا شما با اطمینان خاطر و خیالی آسوده، مرسولات پستی خود را به دست عزیزانتان برسانید. گروه کاراپست یکی از این شرکت‌هاست که توانسته است باکیفیت خوب خدمات خود، نظر بسیاری از شما مشتریان را جلب نماید.


ارسال کالا در ایران

مسئولیت پذیری قابل توجه حتی در معمول ترین نوع ارسال کالا

ارسال کالا به شهرهای مختلف ایران کمترین کاری است که ما می‌توانیم انجام دهیم. ممکن است برای شما نیز پیش آمده است و یا شنیده‌اید که گاهی کالا در پروسه پست گم‌شده و یا سر از مقصد دیگری درآورده است. شرکت کاراپست با داشتن نمایندگی در تمامی استان‌ها، قادر به ارسال محموله‌های ظریف، شکستنی، حساس و گران‌قیمت شماست.

ما به شما اطمینان خواهیم داد که هم‌چین خطاهایی در گروه ما پیش نخواهد آمد و در صورت بروز خطا و اشتباه در مجموعه، با توجه به داشتن نمایندگی‌های زیادی، امکان جبران خطا در کمترین زمان ممکن، امکان‌پذیر است. همکاران ما در سراسر ایران آماده‌اند تا با خدمت‌رسانی مناسب خود، باری از روی دوش شما بردارند.